image
hl1

Logopeda

Karolina Nawrocka

rounded_img

Jestem absolwentką Logopedii Ogólnej i Medialnej na Uniwersytecie Łódzkim oraz wokalistyki estradowej na wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów Łodzi.

Prowadzę diagnozę i terapię dzieci w placówkach prywatnych i oświatowych. Pracuję z dziećmi, dziećmi ze spektrum autyzmu, dziećmi jąkającymi się oraz z dziećmi z potrzebami kształcenia specjalnego. Interesuje się zaburzeniami głosu, a w swojej pracy zwraca szczególną uwagę na zdrową emisję głosu, artykulację, dykcję oraz pozytywne i motywujące podejście do swoich uczniów i pacjentów logopedycznych.

Jestem czynną wokalistką, biorącą udział w wielu wydarzeniach artystycznych. Mam na swoim koncie wiele koncertów m.in w Teatrze Śląskim im. S. Wyspiańskiego w Katowicach, w Filharmonii Koszalińskiej podczas gali Koszalińskiej Kultury. Prowadzę również zajęcia wokalne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Ukończyłam liczne kursy i szkolenia, jak na przykład:
– Diagnoza i Terapia Ręki – kurs I oraz II stopnia w ujęciu globalnym, nadający uprawnienia do prowadzenia diagnozy i zajęć z terapii ręki,
– Diagnoza Miofunkcjonalna,
– Ankyloglosja – krótkie wędzidełko języka, diagnoza i terapia przed i po zabiegu,
– Rotacyzm – diagnoza i efektywna terapia logopedyczna,
– Ocena funkcjonowania komunikacyjnego i językowego dziecka ze spektrum autyzmu

W swojej pracy stawiam na całościowe i indywidualne podejście do każdego małego pacjenta, ze szczególnym uwzględnieniem jego zdolności, możliwości i zainteresowań.