image
hl1

Nauczyciel w przedszkolu

Ewelina Węcławska

rounded_img


Ukończyłam Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Jako nauczyciel staram się brać udział w różnych szkoleniach i kursach, aby wprowadzać innowacyjne metody pracy z dziećmi i całą grupą.

Ważne jest dla mnie podążanie za dzieckiem, jego zainteresowaniami, uważam, że wtedy zajęcia są dla wszystkich przyjemnością i okazją do nauki nowych rzeczy.

W edukacji kładę duży nacisk na zajęcia takie jak: aktywna matematyka, wdrażanie zdrowego stylu życia już od najmłodszych lat, skupianie się i zauważanie dziecięcych emocji, aktywne pobudzenie wszystkich zmysłów, zwłaszcza poprzez zajęcia plastyczne i sensoryczne.
Z Panią Eweliną nigdy nie ma nudy, to moje hasło przewodnie!

Interesuję się ogrodnictwem, w wolnych chwilach uwielbiam spędzać czas aktywnie, głównie biegam, jeżdżę na rowerze, rolkach. Lubię także spacery do lasu, które pozwalają mi się zrelaksować i odpocząć. Ostatnio odkryłam swoją nową pasję – gotowanie.
Muzyka również zajmuje ważną część mojego życia, słucham dużo różnych gatunków muzyki, sama uwielbiam śpiewać, mam za sobą 10 letnią przygodę śpiewania i występowania wraz z chórem młodzieżowym na wielu imprezach okolicznościowych. To pasja bardzo bliska mojemu sercu.